REKLAMY ZDE!!
Můj druhý blog: TADY...

4.Kapitolka

25. listopadu 2010 v 17:57 | Pipsina... |  Povídky..
Tea

Zase zpátky doma

   Tea doma musela neustále myslet na Robina. I když se bavila s rodič, byla duchem nepřítomná. Poslouchala je jen na půl ucha. ,,Takže, my jsme se s tatínkem dohodli, že se nebudeme hádat a budeme více spolu. Začneme se více o tebe a o sebe starat." řekla maminka.
,, Jen aby to vydrželo." namítla Tea . Tatínek se na ni podíval tázavým pohledem, jako by říkal: ,,Ty nám moc nevěříš, co?" Tea od něj radši odvrátila zrak.
,,Kde jsi byla vůbec tak dlouho? A proč sis nevzala deštník?" zeptala se starostlivě maminka. Tea byla tímhle dotazem zaskočená. Oni to snad opravdu myslí vážně, pomyslela si.
,, Deštník jsem si nevzala, protože jsem chtěla být co nejrychleji pryč a byla jsem v parku s jedním klukem." odpověděla na maminčin dotaz. Maminka s tatínkem se malinko zděsili.
,,S jakým klukem?" vyhrkli oba současně s vykulenýma očima. Tea obrátila oči v sloup. Poč jsem vůbec něco takovýho říkala, nadávala si v duchu. ,,Kluk jménem Robin, se kterým jsem se dnes  
seznámila, a jestli dovolíte, šla bych do svého pokoje." řekla Tea. Měla v sobě ještě trochu naštvanosti z odpolední hádky. Rodiče to na ní poznali, a tak radši přikývli. Nechtěli další hádku. Tea se zvedla a odešla do svého pokoje....
blog
    V pokoji si svlékla mokré věci a oblékla si suché. Pak si lehla na postel a začala přemýšlet o Robinovi. Pořád ho vidla před sebou. Opravdu se poprvé ve svém životě zamilovala. Krásný pocit, pomyslela si. Vzala si mobil a našla si jeho fotku.
,,Je fakt k sežrání." řekla si pro sebe. Najednou jí však někdo začal volat, a kdo jiný než.......
...,,ROBIN!" vykřikla. Nebyla si jistá, ale nakonec to vzala.
,,Ahojky krásko. Jak pak se máš?" ozvalo se v telefonu. Tea se usmála. Byla ráda, že slyší jeho hlas. ,,Čauky krasavče. Zatím to jde a jak se máš ty?" řekla Tea. ,, No tak teď už skvěle,když tě slyším. A co vaši? Neprudili moc?" zeptal se zase Robin.
,,Ani ne.Akorát si vymysleli,že se budou o mě a o sebe víc starat atd." odpověděla.
,,A co ty a rodiče? Ještě tě považují za blázna?" zeptala se.
,,Jo! Stále ještě jo. Hele,něco mě napadlo. Co kdybychom šli spolu zítra ven?" zeptal se jí Robin. Tee se rozzářili oči. ,,Jo ráda...Kde a v kolik?"
,,Tak v parku a třeba..ve 2.." odpověděl Robin. ,,Tak jo..Budu se těšit." řekla Tea s úsměvem.
,,Já taky. Zítra ahoj." rozloučil se Robin dnes už podruhé. ,, Ahoj."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SaRiQ SaRiQ | Web | 25. listopadu 2010 v 18:17 | Reagovat

jo no ja taky ne ale jen tak jsem si na něho vzpomněla

2 sarafína sarafína | 25. listopadu 2010 v 18:37 | Reagovat

Skvělé! :-)
A to kam se dává to ''s'' se dozvíš v další lexy xD

3 Nikís //jumping-horse-s// Nikís //jumping-horse-s// | Web | 25. listopadu 2010 v 18:54 | Reagovat

je to krásné..jsem zvědavá jak pokročí..:D

4 Nica -  koňské SBénko ♥ Nica - koňské SBénko ♥ | Web | 25. listopadu 2010 v 19:31 | Reagovat

Krásné :-) Bude fajn, když se dají ti dva dohromady, bude jim spolu dobře a nebudou tak smutní ;-)

5 wladule :-) wladule :-) | 26. listopadu 2010 v 11:16 | Reagovat

zlatko :-***
úžasné :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
<a href="http://www.mp3stahuj.cz/prehravac_na_stranky"><img src="http://www.mp3stahuj.cz/images/logo.png" alt="logo" /></a><br /><object height="20" width="220"><param value="transparent" name="wmode"><param value="sameDomain" name="allowScriptAccess"><param value="http://www.mp3stahuj.cz/mp3stahuj_cz.swf?mp3=http://dailyrefill.blogs.com/daily/files/02_crazy.mp3&autostart=1" name="movie"><param value="high" name="quality"><param value="FFFFFF" name="bgcolor"><embed allowscriptaccess="never" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" height="20" width="220" quality="high" src="http://www.mp3stahuj.cz/mp3stahuj_cz.swf?mp3=http://dailyrefill.blogs.com/daily/files/02_crazy.mp3&autostart=1"></embed></param></param></param></param></param></object><br /><a href="http://www.mp3stahuj.cz/139/gnarls-barkley-crazy/" target="_blank"><img src="http://www.mp3stahuj.cz/images/stahnout_mp3.png" alt="stáhnout mp3" style="border:0" /></a>