REKLAMY ZDE!!
Můj druhý blog: TADY...

Hudební skupiny

Média prohlásila Joba Bon Joviho za mrtvého..

20. prosince 2011 v 17:46 | Pipsina...

Média prohlásila Jona Bon Joviho za mrtvého. Ten svou smrt dementoval velmi vtipnou fotografií...

20. prosince 2011 10:24
Známý americký zpěvák Jon Bon Jovi (49) byl v šoku, když zjistil, že by podle některých médií měl být už dávno mrtvý. Nepravdivou informaci okamžitě popřel velmi nápaditým způsobem.
Jedna internetová stránka zveřejnila tvrzení, že oblíbený hudebník již není mezi živými. Záchranáři ho měli najít v bezvědomí v hotelu Empress. Přivolaní hasiči, kteří reagovali na telefonát z bytu, zjistili, že Bon Jovi nedýchá a následně byla konstatována zástava srdce. Tato informace se šířila rychlostí blesku.
Na tuto lež zakladatel skupiny Bon Jovi okamžitě reagoval tím, že na jednu ze sociálních sítí zveřejnil fotografii, na které stojí před vánočním stromečkem a v ruce drží papír, na kterém je napsáno "Nebe vypadá dost jako New Jersey".

Jon Bon Jovi se necítí být mrtvý.
zdroj: super.cz
Sedím doma na gauči, poslouchám písničky na óčku, taťka sedí vedle mě a že: "Dneska říkali v rádii, že umřel ten..." Ve mě hrklo řikám: "KDO?" Taťka jen zase "ten, no" napadl mě aj Bon Jovi( před chvíli ho i hráli na óčku)..."Kdo" ptám se zase.. "Ten, co se ti líbí, co ho posloucháš." odpověď...řikám "Bon Jovi?" ptám se..že "No"...řikám: "To snad ne.." brácha byl na pc, dal tam seznam.cz, ale ono nikde nic...Pak jsem šla na pc já, dala jsem tam super.cz společnost a hledala a hledala a najednou článek Média prohlásila.... sem si to přečetla..Jak jsem si oddychla... To by byla velká škoda, kdyby umřel...A já bych pak nemohla snít svůj sen, že ho někdy uvidím...Uff...také šoky pořád... :D
Tak si dáme jednu písničku od něj...
Myslím, že se sem hodí...
Je to:
Dobré co? Myslím to všecko...
Aj tu blbou zprávu.. :D
Tak se mějte...
Ahojky... ;)

Halloween

29. října 2010 v 11:59 | Pipsina...
Ajojky lidičky...
Jak pak se dnes máte??
A co prázky?
Užíváte si jich pořád dost?


Dneska budu psát o Halloweenu,ale o jiném než si mnozí z Vás myslí....
Já mám namysli hudební skupinu
 
 

Reklama
<a href="http://www.mp3stahuj.cz/prehravac_na_stranky"><img src="http://www.mp3stahuj.cz/images/logo.png" alt="logo" /></a><br /><object height="20" width="220"><param value="transparent" name="wmode"><param value="sameDomain" name="allowScriptAccess"><param value="http://www.mp3stahuj.cz/mp3stahuj_cz.swf?mp3=http://dailyrefill.blogs.com/daily/files/02_crazy.mp3&autostart=1" name="movie"><param value="high" name="quality"><param value="FFFFFF" name="bgcolor"><embed allowscriptaccess="never" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" height="20" width="220" quality="high" src="http://www.mp3stahuj.cz/mp3stahuj_cz.swf?mp3=http://dailyrefill.blogs.com/daily/files/02_crazy.mp3&autostart=1"></embed></param></param></param></param></param></object><br /><a href="http://www.mp3stahuj.cz/139/gnarls-barkley-crazy/" target="_blank"><img src="http://www.mp3stahuj.cz/images/stahnout_mp3.png" alt="stáhnout mp3" style="border:0" /></a>